HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

43x31x16 cm Özel Kraft E-Ticaret Kutusu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2967

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu Ölçüsü : 43x31x16 cm [Boy*En*Yükseklik] olup 1 adet kraft, 1 adet saman ve 1 adet kraft kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş e dalga oluklu mukavva levhadan üretilmiştir.

 

Kraft kutular, e-ticaret yoluyla gönderilen herhangi bir ürün için mükemmel bir paketleme seçeneğidir. 43x31x16 cm Özel Kraft E-Ticaret Kutusu, gönderisine profesyonel, dayanıklı ve çevre dostu bir dokunuş katmak isteyen herkes için ideal bir çözümdür. Aynı zamanda, bu kraft kutular çok uygun bir fiyata gelir ve sahip olabileceğiniz bütçe kısıtlamaları ne olursa olsun karşılayabilir. Ayrıca hafiftirler ve taşıma veya istiflemeyi kolaylaştıran kulpları vardır. Bu özel Kraft E-Ticaret kutusuna yatırım yapmak, ürünlerinizin güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlamanın mükemmel bir yoludur.

 

43x31x16 cm Özel Kraft E-Ticaret Kutusu, işletmelerin ürünlerini depolarından güvenli bir şekilde paketleyip dünyanın her yerindeki tüketicilere ulaştırmaları için mükemmel bir seçenektir. Kutu, diğer kağıt türlerine göre üstün performans sağlayan güçlü Kraft kağıttan yapılmıştır. 43x31x16 cm ölçüleri e-ticaret ürünleri için de idealdir. Ayrıca, bu kutunun fiyat noktası, işletmelerin ürünlerinin mükemmel durumda zamanında teslim edilmesini sağlarken paradan tasarruf etmelerini sağlar.

 

43x31x16 cm Özel Kraft E-ticaret Kutusu, siparişleri paketleyip kargolamak isteyen işletmeler için mükemmel bir çözümdür. Bu hafif ama sağlam kraft kutu, kargolamanız gereken öğeleri ilgili maliyeti artırmadan korur. Tüm zamanların en düşük fiyatları ve mevcut nakliye seçenekleriyle bu özel kraft e-ticaret kutusu, ürünleri güvenli ve rahat bir şekilde göndermenin ideal bir yoludur. Bahsetmemek gerekirse, standart boyutu onu çeşitli farklı uygulamalar için mükemmel kılar.

Son Görüntülenen Ürünler