HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

40x30x10 cm Özel Beyaz E-ticaret Kutusu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2969

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu ölçüsü : 40x30x10 cm [Boy*En*Yükseklik] olup;1 adet beyaz, 1 adet saman ve 1 adet kraft kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilir.

 

Ürünlerinizi güvenilir, çekici bir ambalaj içinde tutmak artık pahalı bir iş değil. 40x30x10 cm Özel Beyaz E-Ticaret Kutusu, sizi masrafa sokmadan tüm sorunlarınızı çözebilir. Ürünleriniz için uygun fiyatlar ve mükemmel koruma sağladığı için e-ticaret tedarikçileri için mükemmeldir. Bu benzersiz beyaz kutu, müşterilerin çevrimiçi işletmelerden beklediği dayanıklılığı ve sunumu sağlar. Bu harika kutuyu ürün gamınıza eklemeye hazır olun ve sonunda tüm gönderileriniz için mükemmel paketi bulun!

 

Özel Beyaz E-ticaret Kutuları, kolaylık ve büyük değer arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. 40x30x10 cm ölçülerindeki bu kutular, taşıma sırasında maksimum koruma sağlarken birden fazla ürünü rahatlıkla barındırabilecek şık beyaz bir tasarıma sahiptir. Sadece hafif ve dayanıklı değiller, aynı zamanda rakipsiz fiyatlara sahipler, bu da onları e-ticaret işletmeleri ve üstün kalite isteyen müşteriler için ideal bir çözüm haline getiriyor.

 

40x30x10 cm Özel Beyaz E-ticaret Kutusu, e-ticaret ürünleri için kaliteli ve dayanıklı bir kutuya ihtiyaç duyan işletmeler için ideal bir seçimdir. Şık ve sade beyaz tasarımı, markalama amaçları için oldukça uygundur ve sevk edilen ürünlere süsleme katar. Kutunun makul fiyatı, onu pazarda rekabetçi bir seçim haline getirerek nakliye kutularından tasarruf etmek isteyenler için ekonomik bir seçim haline getirir.

Son Görüntülenen Ürünler