HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Plastik Atık Kağıt Kutusu Sarı - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2345

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu ölçüsü : 35x35x70 cm [ En * Boy * Yükseklik] Kağıt atık kolisi Renk : Sarı [ Yellow ] Açık hava ve atmosfer şartlarından etkilenmeyen plastik koli su ile temas edilebilir ve deterjan ile yıkanabilir.

 

Atık kutusu, HAP'leri ve biyomedikal atıkları birlikte atmak için kullanılan bir çöp kutusudur.

Kirlilik gezegenimizde giderek daha fazla sorun haline geldikçe, ürettiğimiz ürünler için ortak sorumluluk almamız son derece önemlidir.

Evden başlayarak, kompostlanabilirlerimizden geri dönüştürülebilirlerimizi çöpte bitenlerden ayırarak ("atık" veya "çöp"), ama aynı zamanda yöntemlerimi işyerinde akıllı politikalarla destekleyerek tehlikeli elektrikli ekipmanların (HAP'ler) geri dönüştürülsün.

Atık ayrıştırma bilincini çeşitli platformlar aracılığıyla teşvik ediyorum: çevrimiçi kanallar, okullarda ve şirketlerde kampanyalar, vb. Tehlikeli atıkların kolayca atılması için çöp kutularını sembol olarak kullanırım.

Atıkların ayrıştırılması, hem ticari hem de konutlarda uygun şekilde bertaraf edilmesi için gereklidir.

Geri dönüştürülebilir maddeleri ve diğer kuru atıkları ayırmak yalnızca kompostlaştırma sürecine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda şehirlerdeki insanların ürettikleri ve genellikle bir sorun olan ıslak atık hacmini azaltmalarına da yardımcı olabilir.

 

İnsanoğlu olarak atık üretebilmeye alışkınız - onlar bölgeyle birlikte gelir. Dolayısıyla, çöp yerleştirme söz konusu olduğunda, bu çöpün güzel gezegenimiz ve tüm canlılarıyla doğrudan yolları kesişmemesi için tam olarak nasıl saklamanız gerektiğini anlamak zor olabilir. Cevap: geri dönüşüm atık kutusu olabilir.

Son Görüntülenen Ürünler