HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Baskılı Çay Kahve Kolisi

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiEN AZ ( 1000 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2605
Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Baskılı veya baskısız çay kolisi ihtiyacınız olduğunda biz sizlere bir telefon kadar yakınız. İstenilen ölçülerde ve ebatlarda istenilen baskılarda çay kolisi imalatı yapmaktayız.

 

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir çay kolisi yaptırmak istiyorsanız aradığınız kaliteyi ve esnekliği bizimle yaşabilirsiniz. Size en iyi çözümler bulup farklı alternatifler sunan biz, hızlı ve etkili üretimimiz ile size hızlı üretimdede yeniliğin anlayışını getiriyoruz. Bizi hemen arayabilir hemen size özel fiyatlar alabilirsiniz.Bu ürün olan baskili cay kahve kolisi için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek baskili cay kahve kolisi fiyatı alabilirsiniz.baskili cay kahve kolisi Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar
Ben bir rizeli olarak çok beğendik, önceleri normal market kolilere koyup müşterilere gönderiyorduk hiç profesyonel bir izlenim olmuyordu. Şu anda çaylarımızı kime gönderdiysek çok ilgi topluyor. Bize logoda yaptılar sağolsunlar markamız bile olmasını sağladılar. Çok teşekür ediyorum.
Gülfidan Tezcan | 11.5.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler