HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Baskılı Oyuncak Malzemesi Kolisi - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2607

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Baskılı oyuncak malzemesi kolisi, oyuncakların veya eğlence malzemelerinin ambalajı olarak kullanılan baskılı bir koli şeklindedir. Bu koliler, oyuncak veya eğlence malzemeleri için güvenli ve kolay bir şekilde taşınmasını ve saklanmasını sağlar. Baskılı oyuncak malzemesi kolisi, çocuklar için oyun ve eğlence malzemelerinin görsel olarak daha ilginç hale gelmesine yardımcı olabilir ve çocuğun dikkatini çekebilir. Ayrıca, bu koliler, mağaza raflarında veya çocuğun odasında güzel görünür ve çocuğun ilgisini çekebilir.

 

İstenilen ebatta ve tasarımlarda oyuncak kolisi imalatı yapmaktayız. Kaliteyi uygun fiyatla alabilmenin farkını bizimle yaşayabilirsiniz. Koli'de tasarım markanızın önemini ve kalitesini yansıttığı gibi bizde işimizde kaliteli ve uygun fiyatlı yaklaşımımızla sizlere en iyi alternatifte çözümler üretmeye çalışıyoruz.

 

Hızlı üretim ve hızlı gönderim yapmayı ilke edinmiş bir firma olarak sizlere sergirafi baskı veya ofset baskı seçenekleri ile alternatifler sunmaktayız. Sizde oyuncak malzemeleri için bir koli ihtiyacınız var ise bizden fiyat almadan karar vermeyin. Bizi hemen arayabilir, müşteri temsilcilerimizden istediğiniz ebat ve baskı seçeneklerini sorarak fiyat alabilirsiniz.

Son Görüntülenen Ürünler