HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

6x50 cm Silindir Kutu

Adet Fiyatı : 13,10 ₺ + KDV
Sipariş AdetiEN AZ ( 50 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2203
Stok Durumu STOKTA MEVCUT
Ürün Açıklaması

Silindir kutu çapı 6 cm'dir. Kutu uzunluğu 50 cm olup 1 silindir kutu 1 adet karton kapaktan oluşur.

Özellikleri : Bir çok alanda kullanılabilen silindir kutular ile ürünlerinizi hem muhafaza etmenizi kolaylaştırır, hemde darbelere veya bozulmalara karşı korumanızı sağlayabilirsiniz. Folyo, asetat, poster ve afiş başta olmak üzere bir çok alanda kullanıma uygun olan silindir kutular ile küçük ebatlı ürünlerinizinde estetik bir hal almasını sağşayabilirsiniz. Harita ve kağıt muhafaza etmedede kullanılan bu silindir kutular size uygun boy ve ebatlarda da üretim sağlayabilmekteyiz.

 

Baskılı veya baskısız olarak renkli her türlü şekillerde, tasarımlarda yapılanilen silindir kutular için bizden toptan olarak fiyat alabilirsiniz. Hemen bizimle iletişim kurarak sizde bizimle çalışmanın farklılığı ile tanışabilirsiniz.Bu ürün olan 6x50 cm silindir kutu için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 6x50 cm silindir kutu fiyatı alabilirsiniz.6x50 cm silindir kutu Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar
Merhaba bizim bu silindir kutulara ihtiyacımız vardı, internetten poster satışı yapan bir firmayız haay ambalaj firmasından sipariş verdik hemen ertesi gün ambara verdiler. Hem hızlı gönderim yaptığınız için hem kaliteli ürün sattığınız için size teşekkür ederim. Birdahaki siparişte görüşmek dileğiyle...
Saniye Fideci | 22.4.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler
6x50 cm Silindir Kutu

6x50 cm Silindir Kutu

13,10 ₺ + KDV
Minimum : 502203