HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

15x8x6,5 cm Beyaz Kutu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2261

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu boyutu : 15 x 8 x 6,5 cm [Boy * En * Yükseklik] olup 1 adet beyaz, 1 adet saman ve 1 adet kraft kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan mamüldür.

 

Tabanı 15 cm x 8 cm olan ve yüksekliği 6,5 cm olan beyaz kutu, genellikle küçük ürünlerin saklanması veya taşınması için kullanılır. Beyaz kartondan yapılmıştır ve oldukça dayanıklıdır. Kutunun kapağı ayrıca sağlam bir şekilde oturur ve güvenli bir şekilde kapatılabilir. Bu özellikleri sayesinde kutu içindeki ürünlerin zarar görmesi önlenir ve taşınması kolaylaşır. Ayrıca beyaz rengi, ürünlerin daha iyi görünebilmesini sağlar ve profesyonel bir görünüm sunar.

 

Kutunun boyutları, özellikle küçük ürünlerin saklanması veya taşınması için idealdir. Örneğin, takılar, küçük elektronik cihazlar, kozmetik ürünleri, hediyelik eşyalar ve diğer benzer ürünler için mükemmeldir. Kutu ayrıca özel etiketler veya baskılarla kişiselleştirilebilir, böylece bir markanın logosunu veya adını eklemek mümkündür.

 

Kutunun beyaz rengi, ekstra bir tasarım dokunuşu sağlamanın yanı sıra, içindeki ürünleri daha iyi vurgular ve müşterilere daha cazip hale getirir. Ayrıca, beyaz kutular, birçok farklı sektörde kullanılabilecek çok yönlü bir ambalaj seçeneğidir. Gıda, ilaç, kırtasiye malzemeleri, oyuncaklar ve daha birçok sektörde kullanılabilirler.

 

15x8x6,5 cm boyutundaki beyaz kutular, küçük ürünlerin güvenli bir şekilde saklanması ve taşınması için idealdir. Dayanıklı, kolayca kişiselleştirilebilir ve profesyonel bir görünüm sunarlar.

Son Görüntülenen Ürünler