HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Plastik Atık Kağıt Kutusu Kırmızı - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2343

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu ölçüsü : 35x35x70 cm [ En * Boy * Yükseklik ] Kağıt Atık Kolisi Renk  Kırmızı [ RED ] Açık hava ve atmosfer şartlarından hiçbir şekilde etkilenmeyen plastik atık pil kolisi su ile temas edilebilir ve deterjan ile yıkanabilir.

 

Tıbbi atık için doğru çöp bidonunu bulmak, özellikle yeni düzenlemelerle güç olabilir. Güvende olmak için hiçbir şeyi ve içindeki her şeyi karıştırmamaya çalışırsınız. Çoğumuz bir noktada doğru tipte bir geri dönüşüm kutusu bulamadığımız için pişmanlık duyarız. RCB, atık türüne ve malzemeye bağlı olarak ihtiyaç duyacağınız farklı tipte geri dönüşüm kutularına sahiptir.

Her tür için özel kaplar kullanarak farklı malzemeleri ayırma ve geri dönüştürme işlemi.

Kağıt parçalama kutuları “biyolojik tehlike” tehdidi olarak görülür ve kullanılmamalı veya normal çöp kutularına atılmamalıdır. Bu, hastalıklar ve tetanoz gibi kağıt kesiği kaynaklı enfeksiyonların yayılmasına neden olabilir, bu nedenle bu kutuların, herhangi bir çapraz kontaminasyonu azaltmak için kendi kendine kapanan orta kısımlar da dahil olmak üzere, metal üstleri olan plastik atık birimlerine yerleştirilmesi kritik öneme sahiptir.

Son Görüntülenen Ürünler