HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

39,5x31x,6,5 cm Beyaz Kutu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2218

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Beyaz kutu ölçüsü : 39,5x31x,6,5 cm ( Bir ) adet beyaz ( White ) üç adet saman ve bir adet kraft kağıdın birleşmesiyle imal edilmiş, EB dalga olan ve mikro dopel kilitli kutudur.

Kutu Desi : 2 Ds.
İnch : 15,5*12*2,5 İnch

 

39,5x31x,6,5 cm boyutlarında bir beyaz kutu, belirtilen boyutlarına uygun bir kargo veya ambalaj kutusudur. İçindeki ürünleri koruyacak ve taşımak için kullanılabilecek bir ambalaj çözümüdür. Ayrıca, kutunun dışına isteğe göre logo veya diğer bilgilerin baskısı yapılabilir.

 

Beyaz renkli kutular, amaçlarına göre farklı ölçülerde ve kalınlıklarda üretilir. 39,5x31x6,5 cm boyutlarındaki bir beyaz kutu, ev ya da ofis dekorasyonu için kullanılabileceği gibi, hediyelik eşya, aksesuar ya da küçük elektronik cihazların paketlenmesi için de kullanılabilir. Bu kutunun kalınlığı, içindeki ürüne göre belirlenebilir. Ayrıca, kapak kısmının kilitleme özelliği, kutunun içindeki ürünün güvenliğini sağlar. Kullanım alanına göre, kutunun üzerine etiket, yazı ya da logolar yapıştırılabilir. Beyaz renkli kutular, klasik görünümleri ile her türlü mekan ve etkinlikte kullanılabilir.

Son Görüntülenen Ürünler