HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Plastik Atık Kağıt Kutusu Mavi - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2346

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu ölçüsü : 35x35x70 cm [ En * Boy * Yükseklik] Kağıt atık kolisi renk ; Mavi ( Blue ) Açık hava ve atmosfer şartlarından etkilenmeyen plastik kolisi su ile temas edilebilir ve deterjanla yıkanabilir.

 

Dünya daha modern hale geldikçe, mevcut atık miktarı artar. Dünya günde 3,2 milyon ton atık üretiyor ve çevresel bir duruma dönüşme riskiyle karşı karşıya. Seri üretim, ürünlerin yalnızca yaklaşık %50'sinin geri dönüştürülmesine ve temizleme sürecine çok az odaklanılmasına yol açtı. Bu gidişle, çöplüklerde ve okyanuslarda tüm bu döküntüleri yapıştırmak için yeterli alan kalmayacak.

Endüstriyel kağıt parçalama makineleri, kağıdı hızlı bir şekilde toz boyutundaki parçalara dönüştürebilir ve bu da herhangi bir kirlenme olmadan gazete veya defter gibi diğer formlarda kullanılmış kağıtlar olarak kolayca geri dönüştürülebilir.

Bunu "maliyet tasarrufu sağlayan" bir teknik olarak değil, atıklarla başa çıkmanın ve karbon ayak izimizi azaltmanın daha verimli bir yolu olarak düşünmeliyiz.

KAĞIT ATIK KUTUSU:

- Çamaşır sepetine benzeyen bir kaptır ve genellikle polimerden yapılır.

- Bir kağıt atık kutusunun birincil kullanımı, genellikle bir çalışma ortamında kağıt/ahşap kompozit vb.'nin ayrılması ve yerleştirilmesi için bulunan geri dönüştürülebilir bir alıcıdır.

- Ayırma, yumuşak taşıma, istifleme ve toplayıcıdan çıkarma gibi adımlardan oluşan bu kaplar, bu adımları kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olup, kağıtların taşımadan önce, toplama zamanı gelene kadar tek bir yerde depolanmasına olanak sağlar.

- Atık kağıt kutuları, atık kağıdın geri dönüştürülebilir malzemeye dönüştürülerek geri dönüştürülmesini teşvik eder. Ayrıca, kağıdı çöplükten uzak tutarak israfı azaltmaya da hizmet ederler.

- Boyut ve kapasite, kullanım amacına göre değişir ancak tipik kapasiteler, 350 mm x 350 mm x 700 mm yüksekliğindedir.

Son Görüntülenen Ürünler