HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Baskılı Avize lamba kutusu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2609

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Baskılı avize lamba kutuları, duvar kutuları olarak da adlandırılan elektrikli cihazların güvenli ve düzgün bir şekilde kutulanmasını sağlamak için kullanılan kutulardır. Baskılı avize lamba kutuları genellikle oluklu karton malzemelerden yapılır ve aynı zamanda görsel olarak estetik bir görünüm sağlar. Bunlar, evlerde, iş yerlerinde, ticari veya endüstriyel alanlarda kullanılabilir.

 

Avizeler veya lambalar için istenilen ebatlarda ve tasarımda lamba kolileri ve kutuları imalat yapmaktayız. Satışlarımız toptan ve parekende olup bütün istekleriniz doğrultusunda özel ölçülü koli ve kutular üretim yapmaktayız. Özel ölçüde bir avize, lamba kolisine ihtiyacınız var ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Üretimlerimiz imalattan direk üreticiye kaliteden taviz vermeden hızlı ve seri olarak uygun fiyatlı koli ve kutular üretiyoruz. Sizde Haay Ambalaj ayrıcalığını yaşamak için müşteri temsilcisi arkadaşlarımızla hemen iletişime geçebilir, size etkili çözümler üretmeye başlayabiliriz.

Son Görüntülenen Ürünler