HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Plastik Atık Kağıt Kutusu Yeşil - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2344

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu ölçüsü : 35x35x70 [ En * Boy * Yükseklik] Kağıt atık kolisi Renk : Yeşil [Green] Açık hava ve atmosfer şartlarından etkilenmeyen plastik koli su ile temas edilebilir deterjan ile yıkanabilir.

 

Çöp kutuları gereklidir ve kullanımı çok çevre dostudur.

 

Ekosistemimiz üzerindeki kötü etkilerinin aşırı farkına vardığımızda, plastik olmadan nasıl yaşayacağımızı unuttuk. Öncelikle bunun Plastiğin gerçek hali DEĞİL, daha ziyade Belçikalı kimya mühendisi ve mucit Leo Baekeland tarafından bir asırdan biraz daha uzun bir süre önce icat edilen yapay bir polimer olduğunu anlamalıyız.

Haklı olarak, çünkü herhangi bir plastik malzemeye tek bir darbeyle, sadece sonuçlarını değil, aynı zamanda kolay erişilebilirliği ekolojimizi ve ekonomimizi etkiledi. Geri dönüşüm, plastik tüketiminden kaynaklanan atığın büyük boyutunu ele alamaz ve şimdiye kadar görünmeyen üreticilerin yıllarca geride bıraktığı atığı barındırabilecek kadar birincil beyan etmenin pratik bir yolu yoktur.

Yine de, insanlığın bir gün tek kullanımlık plastiklerin üstesinden gelmenin ve kurumlarımızı geri almanın yollarını, araçlarını ve yöntemlerini öğreneceği daha iyi bir yarın umuyoruz.

 

Çöp yönetimi işletmeler, kurumlar ve haneler için ciddi bir sorundur. Atıklar yeterince verimli yönetilmezse hastalık ve çevre sorunları ortaya çıkabilir. Kağıt, plastik ve tıbbi atık bidonlarının nasıl büyük fark yaratabileceğini göstererek bu sorunu çözmeye yardımcı oluyoruz.

Satın alma rehberimiz, bu ürünleri satın alırken nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda bilgi verir, böylece ihtiyaçlarına göre karar verebilirler. Ve ev yönetiminde maliyetli hataların önüne geçmek için püf noktalarımızı ortaya çıkardığımız bazı çözümleri paylaştık.

Son Görüntülenen Ürünler