HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Baskılı Karton Ayakkabı Kutusu

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2620
Ürün Açıklaması

Toptan olarak baskılı ayakkabı kutuları imalatı yapmaktayız. Genel olarak ölçüleri 36x20x12 cm olan ayakkabı kutusu ölçüsünü sizin istediğiniz ölçülerdede yapabilmekteyiz. Ofset yada sergiraf baskı olarak imalat yapılan kutulardan isterseniz 1000 adet isterseniz 100.000 adet hızlı ve etkili çözümleri bizimle yaşayabilirsiniz.

 

Neden Ayakkabı Kutularınızı Bize Yaptırmalısınız

Dürüst ve ilkeli yaklaşımımız ile size kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatı veriyoruz. Size, hızlı çözümler sunarak ayakkabı kutularınızı hızlı şekilde üreterek size en hızlı şekilde teslimat yapmaktayız. Bizimle kolay iletişime geçebilir ve sizlere alternatif çözümlerde yardımcı olmaktan gurur duyarız.Bu ürün olan baskili karton ayakkabi kutusu için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek baskili karton ayakkabi kutusu fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar
Merhaba, bu firmadan ayakkabı kolileri ve kutuları siparişi gerçekleştirdik. Baskılı koliler ve kutuları yaptırdım. Gerek işleyişten, gerekse iş disiplini ve sipariş konusunda davranışları konusunda bayağı memnun kaldığımı belirtirim. Teşekürler tekrar çalışmak dileğiyle...
Feyyaz Alimoğlu | 24.4.2021
Gerçekten harikasınız, çok memnun kaldığımı belirtir. Herkeslere güzel ve mutlu günler diliyorum.
Filiz Cankurtaran | 20.5.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler