HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

40 cm x 50 metre Ondüle Karton

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2351
Ürün Açıklaması

Bu ürün 40 cm genişliğinde ve 50 metre boyunda rulo halindedir.

 

Ondüle; 1 adet düz kâğıdın üstüne 1 adet oluk tabakasının yapıştırılması ile iki kağıdın birleştirilmesinden oluşturulur. Ondüle, değişik ebatlarda detaylı ürünlerin ambalajlanmasında uygulanan bir üründür. Oluklu mukavva ürünü olan ondüle kartonu, inşaat, tadilat gibi işlerde zemin, boya ve eşya koruma hedefiyle da kullanılmaktadır.

 

Özellikle yüksek hacimli ürünlerin korunmasında ve sevkiyatında büyük yarar katkı sağlayan ondüle, sarım ve ambalaj malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Ondüle yardımıyla mobilya, yapı ve alüminyum profil firmaları ve daha birçokları gibi sektörün önde gelen yapımcıları ürünlerini gayet iyi şekilde korumakta ve sevk etmektedirler.

 

Çevre duyarlılığı yönünden da gerektiğince kullanımı kolay olan ondüle kağıtlar, yüzde yüz geri dönüştürülebilir Materyallardan üretilirler. Bu dünyayı istikbal nesillerden ödünç aldığımız gerçeğinin farkında olarak, tabiatta geri dönüştürülebilir olan ondüle kağıtları tercih etmek hayati ehemmiyet taşıyorBu ürün olan 40 cm x 50 metre ondule karton için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 40 cm x 50 metre ondule karton fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler