HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

122 cm x 25 metre Ondüle Karton

Adet Fiyatı : 150,00 ₺ + KDV
Sipariş AdetiEN AZ ( 10 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2350
Stok Durumu STOKTA MEVCUT
Ürün Açıklaması

Bu ürün 122 cm genişliğinde ve 25 metre boyunda rulo halindedir.

Ondüle; 1 adet düz kâğıdın üstüne 1 adet oluk tabakasının yapıştırılması ile iki kağıdın birleştirilmesinden oluşturulur. Ondüle, farklı ebatlarda detaylı ürünlerin ambalajlanmasında sarfedilen bir üründür. Oluklu mukavva ürünü olan ondüle kartonu, inşaat, tadilat gibi işlerde zemin, boya ve eşya koruma hedefiyle da kullanılmaktadır.

 

Özellikle yüksek hacimli ürünlerin korunmasında ve sevkiyatında büyük yarar gerçekleştiren ondüle, sarım ve ambalaj malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Ondüle yardımıyla mobilya, yapı ve alüminyum profil firmaları ve daha birçokları gibi sektörün önde gelen yapımcıları ürünlerini gayet iyi şekilde korumakta ve sevk etmektedirler.

 

Çevre duyarlılığı yönünden da gerektiğince kullanımı kolay olan ondüle kağıtlar, yüzde yüz geri dönüştürülebilir Materyallardan üretilirler. Bu dünyayı istikbal nesillerden ödünç aldığımız gerçeğinin farkında olarak, tabiatta geri dönüştürülebilir olan ondüle kağıtları tercih etmek hayati ehemmiyet taşıyor.Bu ürün olan 122 cm x 25 metre ondule karton için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 122 cm x 25 metre ondule karton fiyatı alabilirsiniz.122 cm x 25 metre ondule karton Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler
122 cm x 25 metre Ondüle Karton

122 cm x 25 metre Ondüle Karton

150,00 ₺ + KDV
Minimum : 102350