HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

60 cm x 50 metre Ondüle Karton

Adet Fiyatı : 148,30 ₺ + KDV
Sipariş AdetiEN AZ ( 3 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2352
Stok Durumu STOKTA MEVCUT
Ürün Açıklaması

Bu ürün 60 cm genişliğinde ve 50 metre boyunda rulo halindedir.

Ondüle; 1 adet düz kâğıdın üzerine 1 adet oluk tabakasının yapıştırılması ile iki kağıdın birleştirilmesinden yapılmaktadır.. Ondüle, farklı ebatlarda detaylı ürünlerin ambalajlanmasında sarfedilen bir üründür. Oluklu mukavva ürünü olan ondüle kartonu, inşaat tadilat gibi işlerde zemin, boya ve eşya korumak hedefiyle da kullanılmaktadır.

Özellikle yüksek hacimli ürünlerin korunmasında ve sevkiyatında büyük yarar gerçekleştiren ondüle, sarım ve ambalaj malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Ondüle yardımıyla yapı, mobilya ve alüminyum profil firmaları ve daha birçokları gibi sektörün önde gelen yapımcıları ürünlerini gayet iyi şekilde korumakta ve sevk etmektedirler.

Fabrikamızda rulo durumunda ondüle satışı'da farklı ebat ve boyutlarıda bulunmaktadır. Farklı ebat ve boyutlar için lütfen bizi müşteri hizmetleri hattımızdan arayınız.



Bu ürün olan 60 cm x 50 metre ondule karton için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 60 cm x 50 metre ondule karton fiyatı alabilirsiniz.



60 cm x 50 metre ondule karton Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler
60 cm x 50 metre Ondüle Karton

60 cm x 50 metre Ondüle Karton

148,30 ₺ + KDV
Minimum : 32352