HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

120 cm x 50 metre Ondüle Karton

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2354

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Farklı ebatta öndüle karton boyutları için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

Ürün Ebatı : 120 cm genişliğinde olup 50 metre açılabilir rulo halindedir.

Ondüle karton; 1 adet düz kâğıdın üstüne 1 adet oluk tabakasının yapıştırılması ile iki kağıdın birleştirilmesinden oluşturulur. Ondüle, farklı ebatlarda detaylı ürünlerin ambalajlanmasında sarfedilen bir üründür. Oluklu mukavva ürünü olan ondüle kartonu, inşaat, tadilat gibi işlerde zemin, boya ve eşya koruma hedefiyle da kullanılmaktadır.

 

Özellikle yüksek hacimli ürünlerin korunmasında ve sevkiyatında büyük yarar gerçekleştiren ondüle, sarım ve ambalaj malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Ondüle yardımıyla mobilya, yapı ve alüminyum profil firmaları ve daha bir çok sektörün önde gelen firmalarının ürünlerini gayet iyi şekilde korumakta ve sevk etmektedirler.

 

Kullanım Alanları

İnşaat sektöründe ev, ofis, villa, rezidans, otel, yazlık gibi alanlarda yer parke zemin kaplaması olarak kullanılarak ısı yalıtımına destekleyici olarak hem uygun fiyatlı, hemde daha iyi bir yalıtım malzemesi olarak kullanılabilir

Boyalı veya boyasız metal, ahşap ve plastik profil gibi malzemelerin korunmasına çizilmesine ve darbelerden korunması için koruyucu malzeme olarak ondüle karton kullanılmaktadır.

Mobilya sektöründe ahşap sunta mdf gibi malzemelerin arasına veya içerisine dolgu malzemesi olarak konularak daha uygun fiyatlı ürünler imalat ederek hem doğaya katkı sağlanılır, hem ürün fiyatları daha uygun hale gelmesi sağlanır.

Son Görüntülenen Ürünler