HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Oluklu Rulo Karton Zemin Parke Koruma Kartonu

Adet Fiyatı : 250,00 ₺ + KDV
Sipariş AdetiEN AZ ( 5 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2446
Stok Durumu STOKTA MEVCUT
Ürün Açıklaması

120 cm eninde 33 metre uzunluğunda oluklu rulo kartondur. Kullanım alanları genellikle; parke, granit ve mermer gibi zeminlerin korunması veya ısı yalıtımı amacıyla kullanılır.

Minimum 5 top sipariş verebilirsiniz. Daha fazla siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.Bu ürün olan oluklu rulo karton zemin parke koruma kartonu için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek oluklu rulo karton zemin parke koruma kartonu fiyatı alabilirsiniz.oluklu rulo karton zemin parke koruma kartonu Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar
İnşaat sektöründe çalışıyoruz ve sürekli yalıtım için ondüle kartona ihtiyaçımız oluyor bu firmayı internetten tesadüfen buldum fiyatları başka firmalara göre çok cazip geldi ne yalan söyleyeyim önce huylandım ama artık sürekli ondüle kartonları bu firmadan alıyoruz diyebilirim herşey için çok teşekürler.
Hasan Hiçyılmaz | 10.5.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler
Oluklu Rulo Karton Zemin Parke Koruma Kartonu

Oluklu Rulo Karton Zemin Parke Koruma Kartonu

250,00 ₺ + KDV
Minimum : 52446