HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

60 cm x 30 metre Ondüle Karton

Adet Fiyatı : 116,00 ₺ + KDV
Sipariş AdetiEN AZ ( 3 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2349
Stok Durumu STOKTA MEVCUT
Ürün Açıklaması

Bu ürün 60 cm genişliğinde ve 30 metre boyunda rulo halindedir.

Ondüle; 1 adet düz kâğıdın üstüne 1 adet oluk tabakasının yapıştırılması ile iki kağıdın birleştirilmesinden oluşturulur. Ondüle, farklı ebatlarda detaylı ürünlerin ambalajlanmasında sarfedilen bir üründür. Oluklu mukavva ürünü olan ondüle kartonu, inşaat, tadilat gibi işlerde zemin, boya ve eşya koruma hedefiyle da kullanılmaktadır.

Özellikle yüksek hacimli ürünlerin korunmasında ve sevkiyatında büyük yarar gerçekleştiren ondüle, sarım ve ambalaj malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Ondüle yardımıyla mobilya, yapı ve alüminyum profil firmaları ve daha birçokları gibi sektörün önde gelen yapımcıları ürünlerini gayet iyi şekilde korumakta ve sevk etmektedirler.

This product is 60 cm wide and 30 meters in length.

Corrugated; It is formed by bonding two sheets of paper by gluing 1 layer of groove on 1 sheet of plain paper. Ondüle is a product used in the packaging of detailed products in different sizes. Corrugated cardboard, which is a corrugated board product, is also used for the purpose of protection of floors, paints and goods in works such as construction and renovation.

It is also used as corrugating, wrapping and packaging material which makes great benefit in the protection and shipping of high volume products. With the help of corrugating, leading manufacturers such as furniture, construction and aluminum profile companies and many others protect and dispatch their products very well.Bu ürün olan 60 cm x 30 metre ondule karton için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 60 cm x 30 metre ondule karton fiyatı alabilirsiniz.60 cm x 30 metre ondule karton Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler
60 cm x 30 metre Ondüle Karton

60 cm x 30 metre Ondüle Karton

116,00 ₺ + KDV
Minimum : 32349